Medlemsoversikt Norvegfinans 2016

 

Medlemmer

Kontaktperson E-post
Atlanterhavstunnelen AS Arve Mjelva krifast@online.no
Aust-Agder Vegfinans AS Jan-Petter Røinås jan-petter.roinaas@aa-f.kommune.no
Bomvegselskapet E39 Øysand-Thamshamn AS Arne Grønseth
arne.gronset@online.no 
Bømlo Vegselskap AS Marlen Hellen post@bomlovegselskap.no
E-18 Vestfold AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinansn.no
E6 Gardermoen - Moelv AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
E6 Oppland AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
E134 og Rv36 Telemark AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
Eiksundsambandet AS Svein Nærø snaero@online.no
Eksportvegen AS Torgeir Stene torgeir.stene@eksportvegen.no
Fastlandssamband Halsnøy AS Marlen Hellen post@halsnoysambandet.no
Fjellinjen AS Anne-Karin Sogn anne-karin.sogn@fjellinjen.no
Folgefonntunnelen AS Geir Mogren geir.mogren@kvinnherad.kommune.no
Gausdalsvegen AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
Gjesdal Bompengeselskap AS Marlen Hellen post@gjesdalbompengeselskap.no
Hallingporten AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
Hardangerbrua AS Einar Lutro hardangerbrua@lofthus.no
Helgeland Veiutvikling AS Bjørn Helge Hansen bhh@hel.no
Hålogalandsbrua AS Kirstin Lillevåg Mobakken kirstin@futurum
Imarfinans AS Monika Eng post@nnr.no
Jondalstunnelen AS John Skogseth john-g-skogseth@kvamnet.no  
Kvam Bompengeselskap AS Oddvar Brakestad oddvar.brakestad@hardangervidda.org 
Lister Bompengeselskap AS Gunnar Haddeland gunnar.haddeland@vaf.no
Namdal Bomvegselskap AS Randi Dille post@namdalsprosjektet.no
Ny Rv 714 AS Edvard Ulvan edulvan@c2i.net

E6 Oppland AS

Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
Oslofjordtunnelen AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
E16 Kongsvingervegen AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
Rv3 og Rv25 Hamar-Elverum AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
Ryaforbindelsen AS Erlend Rian erlend.rian@ryaforbindelsen.no
Ryfast AS Marlen Hellen

post@ryfast.net

Sykkylvsbrua AS Tove Hamre toveh@syrek.no
Troms Bompengeselskap AS Jan Egil Vassdokken jan.egil.vassdokken@tromsfylke.no
Vegamot AS Marius Maske

m.m@vegamot.no

Tønsberg Hovedvegfinans AS Nils Christian Helgesen administrasjonen@vegfinans.no
Voss og omland Bompengeselskap AS Arild Rogde arild.rogde@okonor.no

Sist oppdatert 07.07.2016

Nyhetsbrev påmelding

Ønsker du å holde deg oppdatert på viktige saker relatert til bompenger? Norvegfinans holder deg oppdatert. Meld deg på Norvegfinans sitt nyhetsbrev og motta informasjon på e-post.

Gå til Nyhetsbrev påmelding

Norvegkonferansen 2016

Norvegkonferansen arrangeres årlig av Norvegfinans. Konferansen fokuserer på store nasjonale samferdselsprosjekter og faktorer som påvirker utviklingen av norsk vegpolitikk. Norvegkonferansen 2016 ble avholdt 25. oktober på Ullevaal Panorama i Oslo.

Gå til Norvegkonferansen 2016

  • Norvegfinans
  • Postboks 3286 Elisenberg – 0208 Oslo
  • Tlf. 930 28 970